Valentine’s Day


Malum bir haftadan daha kısa bir sürede dünya çapında çiftler kendileri için seçilen günü kutlayacaklar.. İlk kez sevgililer gününü sevgilisiyle geçirecek olan biri olarak(umarım:)) bir yandan heyecanlı diğer yandan düşünceliyim. Sevgilimle biçok şey paylaştıktan sonra anladım ki özel birgüne ihtiyacı olmuyor insanın, aslında habersiz olarak yapılan ufak ama düşünceli süprizler çok daha anlamlı oluyor..
Şimdi gel gelelim biz kızların en büyük sorunlarından birine, sevgiliye özel birgünde ne alınır? İlla sevgililer günü olmasına gerek yok sonuçta sürprizi amaçlıyorsak hepimiz güzel bişey bulmayı hedefleriz.. Bi erkek nelerden hoşlanır?

Bence çok da seçici değil erkekler hediye konusunda, hediyenin işe yaraması da ayrı bi nokta. Erkek arkadaşım hediyeleri kendine göre 3 seviyeye ayırıp sınıflandırıyor yani bakış açısı böyle:) Kıyafet taze ilişkiler için hiç de kötü bi seçenek değil aslında, sevgilinize yakışanı bulabileceğinize inanıyorsanız. Hem her bütçeye göre kıyafetler var, alt ya da üst hele ki hemen hemen bütün mağazalar sezon indirimine girmişken:))
Erkeklerin çok da aksesuar seçenekleri yok ama küpe(eğer takıyorsa), bileklik ya da kolye de seçenekler arasında olabilir. Ya da erkek arkadaşınızın yapısına göre şık bir cüzdan, işlemeli bir çakmak ya da tesbih 🙂
Ama ben erkek arkaşımın doğum gününde farklı birşey yapmak istedim. Emek verdiğim birşey olsun istedim, fikir almak için kullanırsınız diye paylaşaym 🙂 Kırmızı kartondan yaklaşık 45 tane kalp şeklinde kestim. Hepsinin içine şiir, güzel söz, anı.. Kısacası aklıma ne geldiyse yazdım. Arkalarına da isimlerimizi yazarak süsledim ve cam bir fanusun içine atıp kendisine verdim. Şimdi sevgilim ne zaman isterse açıp okuyor.. Ama benim 14 Şubat için yaptığım planı henüz paylaşmayacağm, malum yerin kulağı vardır :P:))

Blogcu Türk Dizin - Sitenizi ücretsiz ekleyin

Yayınlayan

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s