Android Geliştirici Günleri (Android Developer Days) 14-15 Haziran 2013


android-gelistirici-gunleri-198

Android Geliştirici Günleri

Android Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi. Teknolojinin mobil etrafında döndüğü bugünlerde, yüksek pazar payı ile Android günlük teknolojik gelişmelerin merkezine yakın, belki de merkezinde bulunmaktadır.

Android konusunda geliştirici seviyesinde bilgi paylaşımında bulunmak, farkındalık oluşturmak ve gelecek teknolojik akımları tahmin etmek için Android Geliştirici Günleri düzenlenmektedir.

Android Geliştirici Günleri 2012

Android Geliştirici Günleri(AGG) ilk defa 21/22 Mayıs 2012 tarihlerinde ODTÜ KKM’de düzenlenmiş olup yurt içinden ve yurt dışından toplam 30’ün üstünde konuşmacıya ve 1800 civarı kayıt arasından seçilen 700 civarında katılımcıya ev sahipliği yapmıştır. AGG 2012′de 3 Platin, 2 Gümüş ve 9 tane ürün sponsoru yer almıştır.

Amaç ve Hedef

Android Geliştirici Günlerinin gelecek teknolojilerin öngörülebildiği ve mobil teknolojilerdeki gelişmelerin geliştiriciler açısından değerlendirildiği, katılımcılara küresel pazara girme konusunda ilham ve kıvılcım veren bir organizasyon olması amaçlanmaktadır. Android Geliştici Günleri aynı zamanda kendisini ingilizce Android Developer Days olarak duyururarak bölgenin konu ile ilgili en büyük uluslararası organizasyonlarından birisi olmayı hedeflemektedir.

Yer ve Zaman

Android Geliştirici Günleri, 14 / 15 Haziran 2013 tarihlerinde A, B,C ve H salonlarında gerçekleşecektir.

İçerik

Android Geliştirici Günlerinde Seminerler, Çalıştaylar, Hızlı Eğitim Sunumları(10 dk’lık kısa sunumlar veya uygulamalı anlatım), Poster Gösterimleri, Hackathon, Eğlenceli aktiviteler(Oyunlar, kısa gösteriler) olması planlanmaktadır. Android Geliştirici Günleri etkin katılımcı kabul etmektedir. Konular ve Etkin katılım çağrısına buradan erişebilirsiniz.

Hedeflenen Katılımcı Profili

Genel olarak 16-40 yaşında bulunan aktif internet ve sosyal medya kullanıcısı, yeni teknolojileri takip eden, özellikle mobil teknolojilere ilgi duyan ve teknoloji geliştirme faaliyetleri içerisinde bulunan veya bulunmak isteyen ilgililer, yazılım mühendisleri, donanım mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, girişimciler, akademisyenler, öğrenciler.

Katılım ücretsiz olup, kontenjan sınırlıdır. Katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yayınlayan

aemrezorlu

kişisel blog, teknoloji, sanat, müzik, film, yazılım, telefon

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s