Kasımda Aşk Başka mıdır?


Hava serin, hafifte rüzgarlı; sevgiline sarılmışsın… Yapraklar ağaçlardan düşmekte ve hafiften yağmur çisemekte… Sonra bi bakmışsın sevgiline daha sıkı sarılmışsın… Her sabahın onunla doğduğuna ve seni ısıtan sıcaklığın, sımsıkı sarılmış olduğun sevgilin olduğunu bilmek ve ona dokunabilmek varken mantığını yada durumunuzu düşünmek yerine anı yaşamaya devam etmek gerekmez mi? O hisleri yaşamaya ve yaşatmaya… Ve işte o sırada sevgilin senin gözlerinin içine bakarak derki …..

bla bla bla (Ne dediğinin önemi yok esas konuya dönelim..)(Hadi izmir için hava iyi de iç kesimlerdekiler ne yapsın..)

İnsanlar hayatlarında hep bir şeylere inanmak isterler. Bu da onlardan biri. Buna kendilerini inandırarak zorla gerçek kılıyorlar, zamanı büktüklerini falan sanıyorlar hepsi bu.

Aslında herşey adamların yaptığı Sweet November filmini Türkçe’ye uydururken kullandıkları başlık (!:).. Halbuki başka birşey dese sıkıntı olmayacak, belkide y kuşağına, ya da evde kalmışlara, ya da aslında yukarda belirttiğim gibi birşeye inanmak isteyenlere yönelik oldu bu filmin ismi.

Konuya dönecek olursak kasımda vizeler vardır, ödevler projeler vsvs. İş yılı yaşamında son çeyreğe girilmiştir iyi bir yılbaşı geçirebilmek adına daha çok çalışman falan gerekir. Bi de bu kadın kısmı zaten aşk dışı işlerle uğraşıyorsa gitsin kendine evadamı bulsun. Çünkü herkes ekmeğin peşinde.

İşin aslı kasınca aşk başkadır ; başkalaşır rengi değişir, solar gider.
(Not : filmi izlemedim, sabaha sınavım var. evet çalışmadım.)

Yayınlayan

aemrezorlu

kişisel blog, teknoloji, sanat, müzik, film, yazılım, telefon

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s