Hey Aşk!


Hey Aşk!..

İyilik.. Güzellik.. Dur biraz. Herşey’im. Evet, sanırım senin karşılığın bu benim sözlüğümde.

Merak etme. Her gözlerini açtığında, güzel bir güne başlaman için gözlerinin mesafesinde olacağım. Her öfkelendiğinde kafanı dağıtman için, rahatlaman için seni yatıştırıyor olacağım.  Yaşadığın her güzel sahnede mutluluğuna ortak olacağım.. Karşına çıkan her hendeği atlatman için yanında olacağım. Kısacası sen farketmesen de bölük pörçük ama her yerde olacağım.


Tereddüte düşme. Dünyanın en yakışıklı erkeği olmanın ya da zengin olmanın bende ki değeri senin bana verdiğin değerin yanında komik bir rakam. Sanırım ben seni seviyorum, senin olan şeyleri sahipleniyorum sadece(senin paran benim param benim param yine benim param:P)

Güvenmek sevmekten daha zor bence; daha çok cesaret istiyor ve daha çok acıtabiliyor. Ben senin bana güvenmeni senin istediğinden daha çok istiyorum. Güvenmeni ve kendini; kalbini de işin içine katarak bana bırakmanı senden daha çok istiyorum.

Nedenini sevgime bağlama sadece. Düşünmüşsündür, ben seni neden sevdim? Ama cevabını bulamamışsındır. Ben de henüz bulamadım. Beni her mutlu ettiğinde, yanında uyandığım her sabahta, seninle kendimden her geçişimde, senin kokunu içime çekip her boynundan öptüğümde cevaba biraz daha yaklaşıyorum . Ama tamamlayamıyorum bütün parçayı. Çünkü her yeni öpücükte yeni bir tat her gülüşte yeni bir mutluluk, hiçbiri birbirine benzemiyor, hepsi birbirinden farklı ama hepsi tek bir kapıya çıkıyor! Aşk’a! Yani Sana ve Bana!

Umarım hep böyle kalırız. Hep böyle masalsı. Arada bir rüyalardan uyanıp saç başa kavga etmeye razıyım:) Ama her uyuduğumda yanımda ol. O gün dünya yıkılsa da yatağa uzandığımda yanımda sen de ol ve sen beni sar, sarmala. O gün heyecandan içim içime sığmasa da yatağa girdiğimizde beraber yastık savaşı yapalım. O gün nolursa olsun Aşk. Sıradan birgün olsun ya da olmasın… Sen hep orada, yanımda ol. Çünkü  biz beraber herşeyin üstesinden gelebiliriz. Zaman zaman tartışıp kah gülüp kah ağlaşıp ama en sonunda öpüşerek herşeyi hallederiz. Hep böyle olmadı mı sevgilim:)

Seni bulmuşken kaybetmek istemiyorum. Biliyorum, kaybetmek kelimesi yok bizim için. Ama olur ya, birgün geriye dönüp yaşadıklarımızı gözden geçirirsin. Belki bu bu yazıları başka yerlerde, en kötüsü de benden uzaklarda bir kez daha okursun. Belki bir ara sana aldıklarımı gözden geçirirsin, benden uzaklarda. Belki birgün… Aynaya bakarsın da her zaman olduğu gibi beni arkanda sana sarılırken göremezsin… Öyle anlarda… Ve daha nice anlarda, şunu hatırla. Sen benim herşeyimsin. Belki birgün herşey benden uzakta kalır. Ama bu herşeyi değiştirmez.

Sen çok güzelsin. Ama benim yanımda daha güzelsin. O yüzden en çok yakıştığın yerde kal.. Merak etme ben hep arkandayım, sana sarılmaya hazır. Ben hep yatağımızın diğer yanındayım. Ben hep seninleyim, hep sendeyim.

K<3 E

Aşk Karikatür resim

Yayınlayan

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s